Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tirdzniecības pārstāvis

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 25510

Darba sludinājuma numurs

25510

Darba apraksts

• Telekomunikaciju iekārtu (Bezvadu maršrutētāju un platjoslas savienojumu) tirdzniecība
• Jaunu klientu piesaiste

Prasības kandidātiem

• vēlama iepriekšēja pieredze darbā ar bezvadu maršrutētājiem vai radio savienojumiem
• augsta atbildības sajūta, precizitāte un analītiskā domāšana
• labas komunikācijas spējas
• uz rezultātiem orientēta personība
• spēja efektīvi organizēt savu darbu
• labas latviešu un krievu valodas zināšanas

Uzņēmums piedāvā

• atbildīgu un interesantu darbu augošā kompānijā
• konkurētspējīgu atalgojumu un motivējošu bonusu sistēmu
• izaugsmes un apmācības iespējas

Cita informācija

Pieteikumus un CV ar norādi „Konkursam uz Tirdzniecības pārstāvja vakanci” sūtīt uz SIA Telegrupa Globāla Akadēmijas laukums 1-1017, Rīga, LV-1050 vai elektroniski cv@tglobal.lv
Pieteikumu pieņemšanas termiņš: līdz 2007.gada 31.jūnijam.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 4. jūlijs
Ievadīts:
2007. gada 12. jūnijs

Telegrupa Globāla strauji attīstās, tādēļ aicinām TGlobal enerģiskajai komandai pievienoties zinošus un talantīgus darbiniekus.