Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Tirdzniecības pārstāvis Vidzemē

CV MARKET klients
Nav norādīta

Darba apraksts

  • Lauksaimniecības tehnikas, minerālmēslu, augu aizsardzības līdzekļu, sēklu, lopbarības un citu preču tirdzniecības organizēšana reģionā;
  • Darbs ar esošajiem klientiem un jaunu klientu piesaistīšana;
  • Tirdzniecības darba un budžeta plānošana un izpilde reģionā.

Prasības kandidātiem

  • Teicamas pārdošanas spējas, komunikabilitāte;
  • Augstākā izglītība lauksaimniecības jomā;
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • Labas latviešu, krievu un vēlams angļu valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Datoriemaņas.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un patstāvīgu darbu starptautiskā uzņēmumā;
  • Profesionālās pilnveidošanās iespējas;
  • Sasniegtajiem rezultātiem atbilsošu atalgojumu.

Cita informācija

Motivācijas vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz SIA Agribalt Latvia. E-pasta adrese: keviesens@agribalt.lv

Darba sludinājuma numurs
#1466

Sludinājums publicēts līdz:
2003. gada 13. oktobris
Ievadīts:
2003. gada 2. oktobris

Agribalt Latvia ir pilna servisa specializētais lauksaimniecības uzņēmums, kas Latvijā pārstāv un izplata pasaulē plaši pazīstamu firmu lauksaimniecības tehniku, darbarīkus, minerālmēslus, augu aizsardzības līdzekļus, sēklas un citu lauksaimniecības produkciju. Agribalt nodrošina kvalitatīvu servisu tehnikai, kā arī sniedz profesionālus padomus un konsultācijas lauksaimniecisko produktu efektīvai pielietošanai.

Skatīt visu