Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tirdzniecības pārstāvis/e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 7689

Darba sludinājuma numurs

7689

Darba apraksts

* darbs Rēzeknē
* tirgot firmas produkciju - sāļās uzkodas
* darbs ar klientiem- jaunu klientu piesaiste, preču izvietošana veikalā, stendu ievietošana, nodrošināt klientus ar nepieciešamo reklāmas un tirdzniecības informāciju
* pavadzīmju izrakstīšana
* darbs saistīts ar smagumu pārvietošanu

Prasības kandidātiem

* labas komunikācijas un pārliecināšanas spejas
* godīgums un mērķtiecīgums
* autovadītāja apliecība vismaz 3 gadus
* vēlama pieredze tirdzniecībā

Uzņēmums piedāvā

* interesantu darbu starptautiskā uzņēmumā
* apmācības
* konkurētspējīga atalgojuma paketi un citus motivējošus atalgojumus

Cita informācija

CV ar norādi "Tirdzniecības pārstāvis" lūdzam sūtīt uz e-pastu gunita.ellere@intl.pepsico.com vai pa faksu 7320147

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Rēzekne
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 7. maijs
Ievadīts:
2005. gada 7. aprīlis

SIA “Latvian Snacks” ir Igaunijas firmas PepsiCo Estonia meitas uzņēmums, kas nodarbojas ar kartupeļu čipšu Lay’s , kā arī kukurūzas uzkodu Cheetos izplatīšanu Latvijā.
Uzņēmums Latvijā darbojas kopš 1993. gada, un šodien jau ieņem ievērojamu vietu Latvijas tirgū.