https://www.cvmarket.lv/165930

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #165930

Tirdzniecības projektu vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba sludinājuma numurs
#165930

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Rīga
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 950 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 29. jūlijs
Ievadīts:
2016. gada 30. jūnijs

CVMarket.lv klients

Viena no mūsu laikmeta iezīmēm – augstvērtīgas un mūsdienu tehnoloģisko risinājumu atbilstošas tehnikas izmantošana ikdienā - ir kļuvusi par pašsaprotamu jebkuras nozares biznesam.

Uzņēmuma galvenās darbības jomas ir augstvērtīgas un kvalitatīvas būvniecības, ceļu būves un noliktavu tehnikas tirdzniecība, noma, serviss.
Jau kopš 1995.gada SIA “KONO” ir pasaules slavenu būvtehnikas kompāniju “Bobcat”, “Atlas Copco”, “Doosan”, “Cedima” un daudzu citu ražotāju pārstāvis Latvijā.

“KONO” ir viens no pirmajiem un pieredzējušākajiem uzņēmumiem savā nozarē Latvijā. Mēs lepojamies ar 100% Latvijas kapitālu, kas ir viena no būtiskākajām atšķirībām starp līdzīgiem šās nozares uzņēmumiem mūsu valstī.

“KONO” piedāvātās produkcijas un pakalpojumu kvalitāti atzinīgi novērtē mūsu klienti, kas pārstāv plašu tautsaimniecības nozaru spektru - valsts un pašvaldības, būvniecības, ražošanas un tirdzniecības uzņēmumi, kuru būtiskākā iezīme ir vēlme attīstīties. Mēs uzskatām, ka attiecības ar klientiem tiek veidotas ilgtermiņā, nevis īstermiņā – šāda stratēģija ļauj operatīvi piedāvāt klientam tieši to, kas dotajā brīdī tam ir visvairāk vajadzīgs.

Skatīt visu

Tu piesakies uz:
Tirdzniecības projektu vadītājs/-a
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!