Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tirdzniecības speciālists /-e

CV MARKET klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

Dīzeļmotoru rezerves daļu tirdzniecība.

Prasības kandidātiem

* Nepieciešamās valodu prasmes: Latviešu valoda - teicami; krievu valoda - labā līmenī sarunām ar klientiem; angļu valoda - apmierinošā līmeni (jāsaprot tehniskas lietas, jāvar iepazīties, saprast tehniskus tekstus).
* Jābut komunikablam - darbs ar klientiem.
* Jābūt tehniski izglītotam - jāpārzin dīzeļmotors un saistītās tehniskā lietas.
* Jābūt pieredzei rezerves daļu tirdzniecībā, darbā ar detaļu katalogiem.
* Jābūt pieredzei darbā ar datoru - pamat darba intruments.

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV uz guntis@perkins.lv

Darba sludinājuma numurs
#61855

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 26. maijs
Ievadīts:
2011. gada 26. aprīlis

Autex SIA ir dibināts 1993. gadā un kopš 1998. gada esam dīzeļmotoru ražotāja Perkins Engines Company Ttd produkcijas izplatītāji un servisa partneri pa Latviju un Lietuvu. Papildus nodarbojamies ar strāvas ģenerātoriekārtu tirdzniecību, servisu un uzstādīšanu.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!