Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

TIRDZNIECĪBAS VADĪTĀJS/-A

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Pārdošanas nodaļas darba plānošana, darbinieku vadīšana un motivēšana
  • Pārdošanas veicināšana un attīstības stratēģijas izstrādāšana un ieviešana ar mērķi veicināt ieņēmumu un tirgus daļas pieaugumu
  • Sortimenta un cenu politikas izstrādāšana un kontrolēšana;
  • Tirgus izpēte, analīze, sekošana līdzi nozares tendencēm, atbilstošu pasākumu organizēšana uzņēmuma konkurētspēju veicināšanai un priekšlikumu izstrādāšana par to, kā iespējams uzlabot pārdošanu;
  • Lielo klientu apkalpošana un problēmsituāciju risināšana
  • Aktīva un regulāra saskarsme ar klientiem, apmeklējot klientus kopā ar tirdzniecības pārstāvjiem;
  • Aktīva un cieša sadarbība ar tirdzniecības komandas pārstāvjiem: apmācības, uzdevumi, motivācija, kontrole pār uzstādītiem mērķiem, uzdevumiem;
  • Pakļautās pārdošanas komandas sapulču organizēšana un rezultātu kontrole;
  • Atskaišu sagatavošana vadībai.
  • Organizēt produktu apmācības un prezentācijas.

Prasības kandidātiem

  • Iepriekšēja, pozitīva pieredze preču pārdošanā un tirdzniecības vadīšanā
  • Augstākā izglītība (vēlams ekonomikas, uzņēmējdarbības vadības vai līdzīgā jomā)
  • Labas zināšanas par esošo tirgus situāciju, izpratne par nozari;
  • Augsta atbildības sajūta, analītiskā domāšana
  • Iniciatīva un enerģiskums darba situāciju risināšanā;
  • Patstāvīgums un orientācija uz rezultātu un mērķtiecīgums;
  • Spēja patstāvīgi plānot darba uzdevumus un noteikt galvenās prioritātes
  • Augsta atbildības sajūta, teicamas prezentācijas, argumentācijas un pārliecināšanas prasmes
  • Ļoti labas prasmes darbā ar datoru (MS Office)
  • B kategorijas autovadītāja apliecība
  • Ļoti labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un dinamisku darbu
  • Konkurētspējīgu atalgojumu atbilstoši sasniegtajiem rezultātiem
  • Patīkamu darba vidi un draudzīgus un atsaucīgus kolēģus

CV un pieteikuma vēstuli ar norādi " Tirdzniecības direktors/e" lūdzam sūtīt uz e-pastu: http://www.vetline.lv
Darba sludinājuma numurs
#144864

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 28. februāris
Ievadīts:
2014. gada 28. janvāris

Vet Line SIA ir Latvijas uzņēmums, kurš kopš 2007. gada nodarbojas ar veterināro zāļu, dzīvnieku barību, papildbarību un citu dzīvnieku preču izplatīšanu. Lielākie pārstāvētie ražotāji ir Vetoquinol S.A., Farmina Pet Foods, Interchemie AS, Agraplan Farmaca BV, Profeed, MPM Products Limited Ltd, Biozoo S/N, RX Vitamins Inc., Crocci SPA. u.c..

Ja Tevi interesē darbs ar plaša sortimenta precēm dzīvniekiem, pret saviem darba pienākumiem izturies ar atbildību, runā latviešu, krievu valodā un angļu valodā mēs vēlamies redzēt Tevi savā komandā!

Skatīt visu