Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

TIRDZNIECĪBAS VADĪTĀJS Baltkrievijas/ St. Pēterburgas/Pleskavas reģionos

CV MARKET klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

  • uzņēmuma produkcijas aktīvā pārdošana
  • jauno klientu piesaistīšana un sadarbības uzturēšana ar esošo klientu loku
  • produktu klāsta pārzināšana un profesionālu konsultāciju sniegšana
  • pasūtījumu izpildes nodrošināšana, veikšana un uzraudzība
  • klientu datu bāzes uzturēšana un atjaunošana
  • nepieciešamo atskaišu sagatavošana

Prasības kandidātiem

  • vēlme aktīvi apmeklēt klientus
  • enerģiskums un spēja strādāt patstāvīgi
  • lieliskas komunikācijas prasmes un spēja argumentēti pārliecināt klientu
  • iepriekšēja sekmīga pieredze tiešajā pārdošanā, ne mazāka par 1 gadu
  • teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas
  • iespēja bieži doties komandējumos
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

  • motivējošu atalgojumu, iespēju nopelnīt atkarībā no paveiktā
  • darbu stabilā uzņēmumā
  • sociālās garantijas

Cita informācija

Sūtiet savu CV ar norādi TIRDZNIECĪBAS VADĪTĀJS Baltkrievijas/ St. Pēterburgas/Pleskavas reģionos uz andris@metalmaster.lv

Darba sludinājuma numurs
#52327

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2009. gada 14. oktobris
Ievadīts:
2009. gada 14. septembris

Metāla jumtu un konstrukciju ražošanas uzņēmums aicina darbā tirdzniecības vadītāju produkcijas izplatīšanā Baltijas valstīs.

Skatīt visu