Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Tirdzniecības vadītājs

CV MARKET klients

Darba apraksts

Tirdzniecības vadītāja pienākumos ietilpst :

  • Profesionāla un uz attīstību orientēta sadarbības veidošana ar uzņēmuma potenciālajiem klientiem.
  • Aktīva klientu vajadzību izzināšana, piedāvājumu sagatavošana un produktu pārdošana.

Darba apraksts:
  • jaunu klientu piesaiste, sadarbības uzturēšana ar esošajiem klientiem;
  • tirgus vajadzību apzināšana;
  • veikt produktu prezentēšanu un pārdošanu klientam;
  • piedalīties jaunu projektu piesaistē un realizācijā;
  • nodrošināt augstu klientu un sadarbības partneru apkalpošanas līmeni.

Prasības kandidātiem

  • iepriekšēja pieredze vadītāja vai līdzīgā amatā;
  • vēlme strādāt aktīvajā pārdošanā;
  • zināšanas, izpratne un interese par tirgus attīstības tendencēm elektromateriālu nozarē Baltijas valstīs;
  • spēja vadīt lietišķas sarunas ar klientiem, izprast klientu vajadzības un prast atrast atbilstošu piedāvājumu;
  • prasme patstāvīgi organizēt savus un darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes un plānot savu darbu;
  • labas komunikācijas spējas, prasme strādāt komandā, spēja rast kompromisus problēmsituācijās;
  • mērķtiecība, augsta atbildības sajūta
  • teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, kā arī labas angļu valodas zināšanas;
  • prasme strādāt ar datoru (MS Office);
  • vēlama augstākā izglītība;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

  • interesantu un atbildīgu darbu uzņēmumā;
  • motivējošu atalgojumu;
  • draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
  • karjeras izaugsmes iespējas;
  • dienesta automašīnu

Cita informācija

Lūdzam pieteikuma vēstuli un CV ar foto sūtīt uz e-pasta adresi: birojs@energokomplekss.lv

Darba sludinājuma numurs
#60894

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 18. marts
Ievadīts:
2011. gada 28. februāris

Viens no straujāk augošajiem elektromateriālu vairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā SIA „Energokomplekss”, kas Latvijas tirgū darbojas no 2006. gada un pateicoties uzņēmuma profesionālajiem, uzņēmīgajiem un uz klientu orientētiem darbiniekiem piedāvā plašu vidējā sprieguma, zemsprieguma, kabeļu un vadu, automātikas, elektroinstalācijas un garantētās elektroapgādes iekārtu tirdzniecību Latvijā un Krievijā.

Skatīt visu