Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tirdzniecības veicināšanas asistente/-s

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 3328

Darba sludinājuma numurs

3328

Darba apraksts

• Organizēt izstādes, seminārus un prezentācijas;
• Pilnveidot datu bāzes un prasmīgi tās izmantot;
• Tulkot no/uz latviešu un angļu valodu mutiski un rakstiski;
• Sniegt informāciju un citu nepieciešamo palīdzību klientiem;
• Pildīt sekretāres/-a darba uzdevumus.

Prasības kandidātiem

• Labas angļu, latviešu un krievu valodas zināšanas gan rakstiski, gan mutiski;
• Prasmes darbā ar datoru (Microsoft Office Pro).
Mēs gaidām no Jums precizitāti, vēlēšanos un spējas apgūt jauno, kā arī patstāvību un iniciatīvu.

Mēs piedāvājam interesantu darbu starptautiskā kompānijā, iespēju iegūt turpmākajam darbam noderīgu pieredzi un labu atalgojumu.

Papildus informācija

Laikraksts Diena

Cita informācija

Pieteikuma vēstuli un CV angļu valodā lūdzam sūtīt uz norādīto adresi:
Konkursam, Forbo Flooring pārstāvniecība Baltijā, K.Ulmaņa gatve 5, Rīga, LV-1004
Konfidencialitāte garantēta!

Informācija par darba sludinājumu

Sludinājums publicēts līdz:
03 marts 2004
Ievadīts:
25 februāris 2004

Forbo Flooring ir viens no vadošajiem grīdas segumu ražotājiem pasaulē. Mēs izgatavojam grīdas segumus artirdzniecības markām MARMOLEUM, ARTOLEUM, SMARAGD, NOVILON, NOVILUX, ETERNAL un citus un pārdodamtos visā pasaulē. Gadsimtu ilgā ražošanas pieredze un modernā ražošanas tehnoloģija nodrošina mūsu ražotajiem materiāliem visaugstāko kvalitāti. Forbo Flooring ietilpst starptautiskā Forbo koncernā, kurš nodarbina 6000 darbiniekus. Forbo tirdzniecības apjoms sastāda 1.2 miljardus EUR, un tam ir klienti vairāk nekā 130 pasaules valstīs. Forbo Flooring pārstāvniecība Rīgā darbojas kopš 1996.gada un ir atbildīga par uzņēmuma biznesa attīstību Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.