Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tirdzniecības veicināšanas asistents/-te

CV MARKET klients

Darba apraksts

Grīdas segumu pārdošanas pārstāvniecība Baltijas valstīs aicina darbā uz noteiktu laiku līdz 2004. gada 5-jam novembrim

TIRDZNIECĪBAS VEICINĀŠANAS ASISTENTI/-U

->kuras/-a pienākumos ietilps:
->organizēt izstādes, seminārus un prezentācijas
->pilnveidot datu bāzes un prasmīgi tās izmantot
->tulkot no/uz latviešu un angļu valodu mutiski un rakstiski
->sniegt informāciju un citu nepieciešamo palīdzību klientiem
->pildīt sekretāres/-a darba uzdevumus.

Prasības kandidātiem

->darba pieredze līdzīgā amatā
->ļoti labas angļu, latviešu un krievu valodas zināšanas gan --->rakstiski, gan mutiski
->prasme darbā ar datoru (Microsoft Office Pro).

Mēs piedāvājam interesantu darbu starptautiskā kompānijā, iespēju iegūt turpmākajam darbam noderīgu pieredzi un labu atalgojumu.

Cita informācija

Mēs gaidām no Jums precizitāti, vēlēšanos un spējas ātri apgūt jauno, kā arī patstāvību un iniciatīvu.

Darba sludinājuma numurs
#3999

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
līgumdarbs
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 30. aprīlis
Ievadīts:
2004. gada 13. aprīlis
Informācija par algu:
300 Brutto kuus

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!