Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tirdzniecības veicinātājs (merčendaizers)

CV MARKET klients

Darba apraksts

* darbs starptautiskā uzņēmumā
* produktu tirdzniecības veicināšana lielajos veikalos Rīgā
* pasūtījumu pieņemšana
* nodoršināt līgumu ar klientiem nosacījumu izpildi

Prasības kandidātiem

* godīgums, mērķtiecīgums, iniciatīva
* labas komunikācijas spējas
* iespēja izmantot personīgo automašīnu

Uzņēmums piedāvā

* profesionālu apmācību
* darbu stabilā, starptautiskā kompānijā
* interesantu darbu jaunā un draudzīgā komandā

Cita informācija

CV ar norādi "Konkursam" lūdzam sūtīt uz e-pastu guna.juzupa@intl.pepsico.com vai pa faksu 7320147 līdz 16.12.2005.

Darba sludinājuma numurs
#9636

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 14. decembris
Ievadīts:
2005. gada 2. decembris

SIA “Latvian Snacks” ir PepsiCo International kompānijas uzņēmums, kas nodarbojas ar kartupeļu čipšu Lay’s , kā arī kukurūzas uzkodu Cheetos izplatīšanu Latvijā.
Uzņēmums Latvijā darbojas kopš 1995. gada, un šodien jau ieņem ievērojamu vietu Latvijas tirgū.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!