Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Transporta loģistikas menedžeris

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 6337

Darba sludinājuma numurs

6337

Darba apraksts

• Patstāvīgi organizēt starptautisko transporta plūsmu, tai skaitā saliktas kravas;
• Darbs ar klientiem;
• Jaunu kontaktu veidošana.

Prasības kandidātiem

• Pieredze loģistikā un starptautiskos kravu pārvadājumos (vismaz divus gadus);
• Teicamas angļu un krievu valodas zināšanas, vācu valoda tiks vērtēta kā priekšrocība;
• Spēja strādāt patstāvīgi, atbildības sajūta, komunikabilitāte un organizētība;
• Labas iemaņas darbā ar datoru.

Uzņēmums piedāvā

• Radošu, atbildīgu un perspektīvu darbu;
• Profesionālās izaugsmes iespējas;
• Profesionalitātei atbilstošu atalgojumu.

Papildus informācija

siglinde

Cita informācija

Lai pieteiktos uz šo darba piedāvājumu caur CV MARKET vortālu, nospiediet uz zemāk redzamās pogas VĒLOS KANDIDĒT.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
05 marts 2004
Ievadīts:
21 oktobris 2004

Sniedzam transporta pakalpojumus uz/no Skandināvijas valstīm - Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Dānijas. Piedāvājam klientiem pilnu servisu un drošību kravu piegādāšanā, importa kravu, tai skaitā arī salikto kravu piegādē