Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Transporta pakalpojumu speciālists/e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 23647

Darba sludinājuma numurs

23647

Darba apraksts

*Ārzemju tūristu grupu un individuālo tūristu nodrošināšana ar transportu,
*Autotransporta noslogotības grafiku veidošana,
*Autotransporta pasūtīšana atbilstoši grafikam,

Prasības kandidātiem

*Pasažieru pārvadājumu noteikumu un prasību izpratne Latvijā un ES,
*Zināšanas par autotransporta specifiku tūristu pārvadāšanai,
*Labas komunicēšanas spējas,
*Spēja strādāt komandā, precīzi un uztvert un fiksēt informāciju,
*Spēja strādāt stresa situācijā.
*Datorprasmes: Windows, Office, Lotus Notes,
*Valodu prasmes: latviešu, krievu, angļu un/vai vācu

Uzņēmums piedāvā

*Konkurētspējīgu atalgojumu,
*Draudzīgu kolektīvu,
*Intreresantu darbu,

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 23. maijs
Ievadīts:
2007. gada 25. aprīlis

Viena no lielākām tūrisma firmām Latvijā. Piedāvājam Latvijas iedzīvotājiem ceļojumus uz ārvalstīm, kā arī organizējam ārzemju tūristu apkalpošanu visā Baltijā.