Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tranzīta sūtījumu apstrādes operators/-e

CVMarket.lv klients
Mārupes novads

Darba apraksts

Mēs esam atsaucīgi, pretimnākoši un piedāvājam labākos un ērtākos risinājumus katram klientam individuāli. Ja vēlies būt viens no mums, aicinām pievienoties Latvijas Pasta komandai!

Darba pienākumi:

  • dažādu gabarītu sūtījumu šķirošana un apstrāde;
  • operatīva datu apstrāde;
  • sūtījumu iekraušana un izkraušana.

Darbavieta:
Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads

Prasības kandidātiem

  • vidējā izglītība;
  • valsts valodas prasmes atbilstoši 2. līmeņa A pakāpei;
  • prasmes un iemaņas ar datora un biroja tehniku.

Uzņēmums piedāvā

  • atbildīgu darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • draudzīgus un atsaucīgus kolēģus;
  • karjeras izaugsmes iespējas;
  • darba laiks maiņās.

Papildu informācija:
CV un motivācijas vēstuli ar norādi "Tranzīta sūtījumu apstrādes operators" sūtīt Latvijas Pasta Personāla attīstības daļai pa pastu vai elektroniski.

Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000;
Tālrunis informācijai: 67608482, 67608421
(Vienotais reģ. Nr.40003052790)

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#177111