2023-04-13 14:47:21

Trauku pārdevējs/-a konsultants/-e veikalā ELKOR PLAZA

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

ELKOR aicina darbā pārdevēju konsultantu trauku nodaļā veikalā ELKOR PLAZA Tev tiks uzticēts: • Klientu laipna apkalpošana un preču pārdošana. • Kārtības uzturēšana un preču izkārtošana nodaļā.

Prasības kandidātiem

DARBĀ TEV BŪS NEPIECIEŠAMS:

• Pieredze trauku (mājas preču) tirdzniecībā
• Prasme strādāt komandā
• Labas komunikācijas spējas
• Interese par attiecīgo preču kategoriju
• Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

JA ESI PIEMĒROTS KANDIDĀTS,
TEV PIEDĀVĀJAM:

• Interesantu un dinamisku darbu kompānijā ar ilggadēju tirdzniecības pieredzi
• Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu
• Elastīgu darba grafiku
• Lielisku kolēģu komandu
• Profesionālo attīstību
• Sociālās garantijas
• Darbinieka priekšrocības

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai Tev nepieciešams: CV un motivācijas vēstuli ar norādi „Trauki" sūtīt uz e-pasta adresi.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.