Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tūrisma un uzņēmējdarbības attīstības nodaļas eksperts/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 194516

Darba sludinājuma numurs

194516

Darba apraksts

Aicinām pieteikties Attīstības pārvaldes Tūrisma un uzņēmējdarbības attīstības nodaļas eksperta amatam.

Galvenie amata pienākumi:

  • izstrādāt un īstenot rīcības plānu (politiku) investīciju piesaistei;
  • apkopot un analizēt uzņēmējdarbības vidi raksturojošos datus un informāciju;
  • nodrošināt sadarbību un informācijas apmaiņu ar potenciālajiem un esošajiem komersantiem, izglītības un nodarbinātības iestādēm, apzinot problēmas, gatavojot priekšlikumus;
  • organizēt pasākumus uzņēmējdarbības veicināšanai (semināri, izglītojoši pasākumi, konkursi, pieredzes apmaiņas u.c.), sniegt konsultācijas uzņēmējiem, organizēt uzņēmējdarbības atbalsta konkursus skolēniem un jau esošiem uzņēmējiem;
  • veicināt investīciju piesaisti pašvaldībai, t.sk. sagatavot un izplatīt piedāvājumus potenciālajiem investoriem, kā arī nodrošināt komunikāciju ar potenciālajiem investoriem;
  • izvērtēt dažādu iesniegumu atbilstību normatīvo aktu prasībām (ielu tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas organizēšanai, iesniegumus publisku izklaides un svētku pasākumu rīkošanas, sapulču, gājienu, piketu un pirotehnisko aktivitāšu organizēšanai u.c.).

Prasības kandidātiem

  • augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība;
  • praktiskā darba pieredze vismaz trīs gadi (amata pienākumos esošajā darbības sfērā);
  • pieredze sadarbībā ar uzņēmējiem un ar uzņēmējdarbību saistīto normatīvo aktu ietekmes izvērtēšanā;
  • pieredze valsts vai pašvaldības iestādes tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • vēlama projektu vadīšanas un ieviešanas pieredze, zināšanas un izpratne par komercdarbību sekmējošiem faktoriem;
  • labas angļu un krievu valodas zināšanas;
  • prasme strādāt komandā, organizatora spējas, disciplinētība, komunikabilitāte, precizitāte un atbildības sajūta, vēlme celt savu profesionālo kvalifikāciju, laba saskarsmes kultūra;
  • labas iemaņas darbā ar datoru: MS Office programmām, interneta pārlūkprogrammām.

Uzņēmums piedāvā

  • darbu uz nenoteiktu laiku;
  • interesantu, radošu, dinamisku un atbildīgu darbu;
  • atsaucīgus un profesionālus kolēģus;
  • stabilu atalgojumu 1287 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas un sociālās garantijas atbilstoši valsts un pašvaldību iestādēs strādājošajiem.

Pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās profesionālās pieredzes aprakstu (CV), izglītību apliecinošu dokumentu kopijas līdz 2019. gada 16. maijam nosūtīt elektroniski ar norādi AMATA VAKANCEI "TŪRISMA UN UZŅĒMĒJDARBĪBAS ATTĪSTĪBAS NODAĻAS EKSPERTA AMATAM".

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus uzaicināsim uz konkursa nākamo kārtu.
Tālrunis uzziņām: 67093813.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, informējam, ka:
1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;
2) personas datu apstrādes pārzinis ir Jūrmalas pilsētas dome, kontaktinformācija: Jomas iela 1/5, Jūrmala, LV-2015, tālr.nr. 67093816, 67093843.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Jūrmala
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 16. maijs
Ievadīts:
2019. gada 17. aprīlis
Bruto alga:
No 1287 EUR mēnesī

JŪRMALAS PILSĒTAS DOME AICINA DARBĀ LABĀKOS PROFESIONĀĻUS!

Jūrmalas pilsēta ir pazīstamākā Latvijas un Baltijas valstu kūrortpilsēta.
Mēs esam apņēmības pilni turpināt attīstīt Jūrmalu kā vienu no labākajiem un atzītākajiem kūrorta un veselības centriem Eiropā. Mēs vēlamies, lai jūrmalnieki un Latvija lepotos ar mūsu brīnišķīgo pilsētu, uzskata to par labāko dzīves un atpūtas vietu, tāpēc veidojam spēcīgu komandu, kura radoši un aizrautīgi šos mērķus īstenos!

Ja Tevi saista izaicinājumi un aizraujošs, radošs, uz izaugsmi vērsts darbs vienā no skaistākajām un dinamiskākajām Latvijas pilsētām, būsi gaidīts mūsu komandā – Jūrmalas pilsētas domē (reģ.Nr.90000056357).