Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Ūdenssaimniecības sistēmu projektētājs(a)

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 41755

Darba sludinājuma numurs

41755

Darba apraksts

Ūdensapgādes un kanalizāciajs iekšējo un ārējo sistēmu būvprojektēšana.

Prasības kandidātiem

Prasības :
* būvprakses sertifikāts;
* iemaņas darbā ar AutoCAD;
* iemaņas darbā ar AutoCAD Civil 3D tiks uzskatītas par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
* interesantu un stabilu darbu augošā uzņēmumā;
* motivējošu un konkurētspējīgu atalgojumu;
* labus darba apstākļus un organizētu darba vidi;
* sociālās garantijas.

Cita informācija

* CV lūdzam sūtīt uz e-pastu darbs@strasa.lv

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 16. maijs
Ievadīts:
2008. gada 16. aprīlis

Strasa Konsultanti SIA ir uzņēmums ar desmit gadu pieredzi būvprojektēšanas un inženiertehnikas konsultāciju jomā. Uzņēmuma specializācija ir publiskās ēkas un infrastruktūras objekti. Sakarā ar darbības paplašināšanos meklējam papildinājumu mūsu inženieru un arhitektu kolektīvam.