2023-04-13 14:47:21

Ugunsdzēsēja glābēja palīgi/-dzes (darbam dažādās pilsētās)

CVMarket.lv klients
650 - 756 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

VUGD aicina darbā ugunsdzēsēja glābēja palīgus darbam Jelgavā, Daugavpilī, Zilupē, Kalnciemā, Liepājā, Valmierā, Rūjienā, Cēsīs, Limbažos vai Rīgā.

Amata pienākumi:

Izbraukt uz notikumu un piedalīties ugunsgrēku dzēšanā, glābšanas darbos (tai skaitā sniegt pirmo palīdzību cietušajiem), kā arī avāriju seku likvidācijas neatliekamos darbos.

Prasības kandidātiem

Obligātās prasības kandidātiem:

Atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likuma 4. un 7. panta prasībām:

  • kura ir Latvijas pilsonis;
  • kuras fiziskā sagatavotība un veselības stāvoklis atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām;
  • kura nav sodīta par tīšu noziedzīgu nodarījumu, neatkarīgi no sodāmības dzēšanas vai noņemšanas, nav notiesāta par tīšu noziedzīgu nodarījumu, atbrīvojot no soda un, kura nav saukta pie kriminālatbildības par tīša noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, izņemot gadījumu, kad amatpersona ir saukta pie kriminālatbildības, bet kriminālprocess pret to izbeigts uz reabilitējoša pamata;
  • vecums no 18 līdz 40 gadiem;
  • vismaz vidējā izglītība;
  • vismaz B2 pakāpei atbilstoša valsts valodas prasme.

Prasmes:

  • Prasme peldēt.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • atbildīgu un interesantu darbu;
  • mēnešalgu (EUR 650,00-756,00) un sociālās garantijas.

Vairāk informācijas varat atrast VUGD mājas lapā http://www.vugd.gov.lv/lat/aktualitates/vakances.

Plašāk par ugunsdzēsēja glābēja palīga vakancēm varat interesēties, zvanot Rīgā 67075838; Vidzemē 67075959; Latgalē 67075828, 670759333; Kurzemē 67075807 vai Zemgalē 67075811.

Pieteikties iespējams (norādot vēlamo dienesta vietu (reģionu, daļu, posteni)) elektroniski uz e-pasta adresi cv@vugd.gov.lv, nosūtot savu CV, motivācijas vēstuli un rakstisku apliecinājumu (brīvā formā) par peldēt prasmi.