Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Uzkopšanas darbu vadītāja asistents/-e

CV MARKET klients
Rēzekne

Darba apraksts

  • organizēt uzkopšanas darbu objektos saskaņā ar Uzkopšanas darbu vadītāju norādījumiem;
  • piedalīties uzkopšanas darbinieku atlasi;
  • veikt darbinieku apmācību atbilstoši uzņēmumā noteiktajai kārtībai;
  • veikt darbinieku darba grafiku sastādīšanu objektos un organizēt nepieciešamās izmaiņas;
  • nodrošināt darba kārtības noteikumu un citu iekšējo normatīvo aktu ievērošanu;
  • nodrošināt darbu apjomu izpildi un nepieciešamās kvalitātes uzturēšanu;
  • sagatavot nepieciešamos dokumentus atbilstoši LR likumdošanas prasībām.

Prasības kandidātiem

  • pārzināt traktortehnikas ekspluatāciju un remontu;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • spēja organizēt savu darbu un uzņemties atbildību;
  • labas latviešu un krievu valodas prasmes, vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • labas MS Office zināšanas – Excel, Word;
  • autovadītāja apliecība (B kategorijas).

Uzņēmums piedāvā

  • draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
  • vērtīgu pieredzi dinamiskā darba vidē;
  • iespēju profesionāli pilnveidoties atbilstoši piedāvātajam amatam;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.
  • veselības apdrošināšanu pēc veiksmīgi izturēta pārbaudes laika.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#181621

Atrašanās vieta:
Rēzekne
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 700 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 28. marts
Ievadīts:
2018. gada 27. februāris

SIA Clean R ir profesionāls, uz klientu orientēts uzņēmums ar 70 gadu pieredzi Latvijas tirgū – tirgus līderis, kura vērtības ir profesionalitāte un atbildība. Mēs nodrošinām pilnu vides pakalpojumu un atkritumu apsaimniekošanas klāstu, kā arī vides produktu izplatīšanu.

Skatīt visu