Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Uzkopšanas speciālisti/-es, vecākie/-ās uzkopšanas speciālisti/-es

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 195194

Darba sludinājuma numurs

195194

Darba apraksts

Piedāvājam darbu Visbijā (Zviedrijā) - Telpu uzkopšanai uz vasaras periodu viesnīcās, atrakciju parkos utt.

Meklējam 4 personas kā vecākos uzkopšanas speciālistus, kas aktīvi piedalās visos uzkopšanas procesos, bet saņem lielāku apmaksas likmi.
Darbs jāuzsāk ar 25.05.2019 līdz augusta vidum. (Termiņš var būt arī īsāks).
Atlīdzība: no 2000.- Eur/ mēnesis

Meklējam 20 personas kā uzkopšanas speciālistus.
Darbs jāuzsāk ar 08.06.2019 līdz augusta vidum. (Termiņš var būt arī īsāks)
Atlīdzība: no 1800.- Eur/ mēnesis

Prasības kandidātiem

Galvenās prasības:

  • Vēlme strādāt un nopelnīt.
  • Vēlama angļu valoda sarunvalodas līmenī.
  • Vēlamas B kategorijas vadītāja tiesības.
  • Labi proti plānot laiku un strādāt organizēti.
  • Pozitīva attieksme un spēja meklēt risinājumus izaicinājumiem.

Uzņēmums piedāvā

  • Apmaksātu dzīves vietu. Max 2 personas vienā istabā.
  • Auto ar degvielu.
  • Bonusus par labu darbu.
  • Darba laiks pēc grafika: 6-10 stundas, līdz 6x nedēļā.

Pieteikumus sūtīt līdz 20.05.2019.
Tālrunis informācijai: 22075515.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Zviedrija
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pagaidu darbs
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 26. maijs
Ievadīts:
2019. gada 13. maijs
Bruto alga:
No 1800 EUR mēnesī