Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Uzkopšanas speciālists/-e (vairākas vakances)

CVMarket.lv klients
Zviedrija

Darba apraksts

Piedāvājam darbu Visbijā (Zviedrijā) - telpu uzkopšanai uz vasaras periodu viesnīcās, dzīvokļos, atpūtas parkos u.c.

Meklējam 4 personas kā uzkopšanas speciālistus.

Darba uzsākšana notiek pakāpeniski un termiņi ir fleksibli (sākot no 01.06. līdz augusta vidum.)

Atlīdzība: 10 Eur/h

Prasības kandidātiem

  • Vēlme strādāt un nopelnīt.

  • Vēlama angļu valoda sarunvalodas līmenī.

  • Labi proti plānot laiku un strādāt organizēti.

  • Pozitīva attieksme un spēja meklēt risinājumus izaicinājumiem.

Uzņēmums piedāvā

  • Apmaksātu dzīves vietu. Max 2 personas vienā istabā.
  • Darba laiks pēc grafika: 6-10 stundas, līdz 6x nedēļā.
  • Ceļojuma apdrošināšana.
  • Apmaksāti ceļa izdevumi.

Gaidīsim Jūsu pieteikumus!

Tālrunis informācijai: 22075515

Darba sludinājuma numurs
#535854