Uzkopšanas speciālists/-e (vairākas vakances)

LARONE, SIA
Zviedrija

Darba apraksts

Piedāvājam darbu Visbijā (Zviedrijā) - Telpu uzkopšanai uz diviem mēnešiem viesnīcās, dzīvokļos, atpūtas parkos uc.

Meklējam 2 personas kā UZKOPŠANAS SPECIĀLISTUS Darbs uzsākšana notiek pakāpeniski un termiņi ir fleksibli (sākot no 01.08. līdz septembra beigām.)

Atlīdzība: 10 Eur/h

Prasības kandidātiem

  • Vēlme strādāt un nopelnīt;

  • Vēlama autovadītāja apliecība ( B kategorija)*

  • Vēlama angļu valoda sarunvalodas līmenī;*

  • Labi proti plānot laiku un strādāt organizēti*

  • Pozitīva attieksme un spēja meklēt risinājumus izaicinājumiem

Uzņēmums piedāvā

  • Apmaksātu dzīves vietu. Max 2 personas vienā istabā.
  • Darba laiks pēc grafika: 6-10 stundas, līdz 6x nedēļā.
  • Ceļojuma apdrošināšana.
  • Apmaksāti ceļa izdevumi.

Gaidīsim Jūsu pieteikumus!

Tālrunis informācijai: 22075515

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba sludinājuma numurs
#782370