Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Uzkopšanas speciālists/-e

CV MARKET klients
Zviedrija

Darba apraksts

Piedāvājam darbu Visbijā (Zviedrijā). Telpu uzkopšana darbi no jūnija līdz augustam.

Prasības kandidātiem

  • Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.

  • Vēlama iepriekšēja darba pieredze līdzīgā profesijā.

  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

  • Prasme plānot savu laiku un strādāt organizēti.

  • Pozitīva attieksme pret darbu un spēja meklēt risinājumus problēmsituācijās.

  • Pašnodarbinātā statuss.

  • Obligāta Eiropas Savienības veselības apdrošināšanas karte.

Uzņēmums piedāvā

  • Apmaksātu dzīves vietu.
  • Darba laiku pēc grafika.
  • Iespēju izmantot gan uzņēmuma auto, gan savējo (sava auto izmantošanas gadījumā, tiek segti ekspluatācijas izdevumi).
  • Bonusi.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#206809

Atrašanās vieta:
Zviedrija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pagaidu darbs
Alga: No 1250 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 27. jūnijs
Ievadīts:
2020. gada 29. maijs

Skatīt visu