Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Uzņēmuma vadītājs/-a

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 164130

Darba sludinājuma numurs

164130

Darba apraksts

- nodrošināt sekmīgu uzņēmuma darbību;
- pārraudzīt uzņēmuma apsaimniekošanā esošās zemes platības;
- uzturēt tehniku darba kārtībā;
- vadīt visus darbus, kas saistīti ar ražas izaudzēšanu un novākšanu;
- organizēt produkcijas realizāciju tirgū.

Prasības kandidātiem

- vēlama augstākā vai nepabeigta augstākā lauksaimnieciskā izglītība;
- labas organizatora spējas;
- spēja strādāt patstāvīgi;
- komunikācijas prasmes.

Uzņēmums piedāvā

darbu stabilā uzņēmumā;
- konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
- iespēju pilnveidoties.

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz š.ģ. 30. aprīlim uz e-pastu: birojs@latts.lv

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Ķeguma novads
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 3. maijs
Ievadīts:
2016. gada 19. aprīlis

Birzgale K SIA, Ķeguma novads, Birzgales pagasts, ir lauksaimniecības uzņēmums, kas apsaimnieko vairāk kā 600 ha zemes. Veicot uzņēmuma reorganizāciju, tiek meklēti zinoši un enerģiski darbinieki .

Mēs izsludinām konkursu un vakanto uzņēmuma vadītāja vietu.