Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Uzskaites grāmatvedis/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

1) materiālu aprēķinu apstrāde (datu ievade uzskaites programmā);
2) materiālu norakstīšana saskaņā ar ražošanas atskaitēm;
3) krājumu uzskaite, iekšējie pārvietojumi, pašizmaksas aprēķini, inventarizācijas;
4) saņemto pavadzīmju apstrāde (atsevišķos periodos).

Prasības kandidātiem

1) atbilstoša izglītība;
2) darba pieredze grāmatveža amatā ne mazāk kā 3 gadi;
3) teicamas latviešu valodas zināšanas;
4) labas datorprasmes (MS Word, MS Excel);
5) augsta atbildības sajūta, precizitāte, spēja darboties komandā, vēlme apgūt jaunas zināšanas, organizēta pieeja darbam.

Mēs piedāvājam stabilu darbu vienā no nozares lielākajiem uzņēmumiem, dinamisku darba vidi, konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas.

Uzņēmums atrodas Rīgā, Granīta ielā 7.
Darba laiks: darba dienās no pl. 8.00-16.30.

CV lūdzu sūtīt uz e-pastu: iveta@mebeles.lv

Darba sludinājuma numurs
#164139