Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Vācijas klientu atbalsta vadītājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

Paplašinot savu darbību SIA NORDEKS meklē Vācijas klientu atbalsta vadītāju,
kurš/-a būs atbildīgs/-a par klientu piesaisti un apkalpošanu ar Vācijas klientiem.

Tavos darba pienākumos būs:

  • esošo un potenciālo Vācijas klientu izpratne un atbalsts attālināti no Rīgas biroja;
  • jaunu klientu piesaiste.

Prasības kandidātiem

Ar mums Tev būs viegli, ja:

  • Tu spēj brīvi kontaktēties vācu valodā (B2/C1).
  • Tev ir pieredze pārdošanā un sadarbībā ar ārzemju klientiem.
  • Tu esi patstāvīgs un orientēts uz mērķu sasniegšanu.

Uzņēmums piedāvā

Mēs Tev piedāvājam:

  • motivējošu atalgojumu no 1800 līdz 4500 EUR mēnesī (bruto) ar bonusiem par sasniegtajiem mērķiem un rezultātiem;
  • darba veikšanai nepieciešamu atbalstu un resursus.

Gaidīsim Tavu CV un pieteikumu!

Tālrunis uzziņām 26622076.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#203775

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1800 - 4500 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 28. februāris
Ievadīts:
2020. gada 30. janvāris

SIA NORDEKS ir darbā iekārtošanas uzņēmums, kas palīdz Latvijas un Vācijas darba devējiem risināt biznesa mainīgās prasības sakarā ar darbaspēka aizvietošanu vai pagaidu darbinieku nodrošināšanu sezonas laikā bez nepieciešamības tos tieši nodarbināt savā kompānijā. Kā arī SIA NORDEKS ir pieredze dažādu speciālistu piesaistē, novērtēšanā un atlasē.

Skatīt visu