Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Vadītāja palīgs

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

ja proti
* pastāvīgi plānot un organizēt gan savus darbus, gan vadītāja ikdienu
* uzturēt komunikāciju ar VIP klientiem un sadarbības partneriem
* asistēt, plānot, organizēt
* operatīvi rīkoties sarežģītās situācijās
* ātri apgūt jaunas darba metodes un paņēmienus

Prasības kandidātiem

ja Tev ir
* pabeigta augstākā izglītība
* vēlme pieņemt jaunus izaicinājumus
* sekmīga pieredze līdzvērtīgā amatā
* teicamas angļu, krievu un latviešu valodas zināšanas
* iniciatīva un augsta atbildības sajūta pret apkārtējiem
* spēja risināt problēmsituācijas

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
* izaicinājumiem un iespējām bagātu darbu
* iespēju gūt pieredzi strādājot starptautiskajā vidē
* darbu jaunā, mūsdienīgā birojā pašā Rīgas centrā
* labu atalgojumu
* draudzīgu un izpalīdzīgu kolektīvu
* plašas iespējas apliecināt savas spējas

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV uz e-pasta adresi ineta.vecrinka@belokonholding.com

Darba sludinājuma numurs
#36343