Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Vadītāji - organizatori tirdzniecības sfērā.

CV MARKET klients

Darba apraksts

Šeit neiet runa par darbu par algu,par finansu piramīdu vai par veidu,kā ātri nopelnīt
"vieglu naudu".Runa ies par to,ka mēs palīdzam Jums organizēt savu biznesu.Un priekš
tā,lai varētu panākt finansiālo neatkarību samērā īsākā laika posmā,Jums būs jāpieliek savi pūliņi.Bet mūsu mērķis - apmācīt Jūs praktiskām iemaņām,dot nepieciešamo informāciju un turpmāk palīdzēt pēc nepieciešamības,tā ka, mēs strādāsim kopā.Un,tā kā runa iet par darbu komandā,mēs izvēlamies nopietnus cilvēkus - mūsu nākamos biznesa partnerus,kuri gatavi mācīties un kārtīgi izpildīt vienkāršo plānu - solīti pa solītim,pēc kura mēs paši strādājam.Ja Jūs esat gatavi mācīties,esat pozitīvi,spējīgi ātri
pieņemt lēmumus, - šis vienkāršais plāns dos iespēju pelnīt tik,cik Jūs paši gribat!

Prasības kandidātiem

-Pozitīvisms
-Būt mērķtiecīgam
-Vēlēšanās būt neatkarīgam ( arī finansiāli )
-Laba attieksme
-Būt apmācāmam
-Iet stingri pēc plāna

Vienkārša un efektīva jauno cilvēku sagatavošanas sistēma.Jums nevajadzēs kautko izdomāt pašiem vai iziet speciālu sagatavošanu.Sistēma uzcelta tādā veidā,ka,atkarībā no tā,cik naudas Jūs gribat pelnīt,un cik laika Jūs tam varat veltīt,Jūs paši izvēlaties sev pieņemamu darbības plānu.
Bet mēs iemācīsim Jūs visam, un turpmāk palīdzēsim Jums apmācīt Jūsu cilvēkus-Jūsu nākamos biznesa partnerus.Palīdzēsim līdz tam brīdim, kamēr Jūs iemācīsieties to darīt patstāvīgi.
Apmācība notiks lokāli,semināros un skolās starptautiskos līmeņos un arī caur internetu.Tuvākais starptautiskais pasākums notiks š.g. jūlijā Spānijā,Barselonā.Tas būs nozīmīgs pasākums,kurš izmainīs to cilvēku dzīves,kas uz turieni aizbrauks!Tur varat būt arī Jūs!
Šī vienkāršā sagatavošanas sistēma vairākkārtīgi jau ir izmēģināta praksē.Jūsu veiksme ir atkarīga tikai no Jums pašiem,un mēs esam pārliecināti,ka Jums viss izdosies!
Un tā,mēs piedāvājam Jums trīs iespējas:
1.) Pelnīt līdz 70 Ls mēnesī strādājot papildus
2.) Pelnīt līdz 300 Ls mēnesī strādājot 15 - 20 stundas nedēļā.
3.) Attīstīt šo biznesu,strādājot pilnu slodzi, ar mērķi pelnīt līdz vairākiem tūkstošiem Ls mēnesī.

Cita informācija

Ja Jums ir vajadzīga nauda,un Jūs esat gatavi mācīties dažām jaunām iemaņām,un esat gatavi strādāt deļ saviem mērķiem,mēs esam pārliecināti,ka Jūs ātri varēsiet uzlabot savu dzīves līmeni vai pilnībā izmainīt savu dzīvi,kā to ir izdarījuši daudzi no mums!

Darba sludinājuma numurs
#4756

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija:
līgumdarbs
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 2. augusts
Ievadīts:
2004. gada 13. jūnijs

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!