Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Vadītājs

CV MARKET klients

Darba apraksts

Akciju sabiedrība “Latvijas tirdzniecības banka” aicina darbā Informācijas sistēmu pārvaldes Datortīkla un serveru uzturēšanas daļas vadītāju – pārvaldes vadītāja vietnieku.

Prasības kandidātiem

Prasības:

  • augstākā izglītība IT jomā;
  • vismaz 3 gadu darba pieredze IT jomā;
  • datortīkla un informācijas sistēmu drošības principu pārzināšana;
  • prasmes darbā ar operētājsistēmām Microsoft Windows Server 2003 un Linux;
  • augsta atbildības sajūta un precizitāte, labas komunikācijas prasmes;
  • spēja strādāt produktīvi dinamiskos darba apstākļos;
  • labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • atbildīgu un interesantu darbu stabilā uzņēmumā, ļoti draudzīgā kolektīvā;
  • profesionālās un personības izaugsmes iespējas;
  • apmācību iespējas;
  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • sociālās garantijas.

Cita informācija

Pieteikuma vēstuli un CV ar norādi “Konkursam” lūdzam sūtīt līdz 2008. gada 20. jūnijam Grēcinieku ielā 22, Rīgā, LV-1050; fax 6704 3511 vai e-pasts: info@ltblv.com.

Darba sludinājuma numurs
#43358

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 29. jūnijs
Ievadīts:
2008. gada 30. maijs

Skatīt visu

Tu piesakies uz:
Vadītājs