Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Vadošais/-ā personāla atlases speciālists Personāla atlases nodaļā

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Mēs uzticēsim Jums:
 sadarboties ar struktūrvienību vadītājiem personāla plānošanas jautājumos
 atbildību par vadošo speciālistu un vadītāju atlasi bankā
 veikt darba intervijas, pretendentu novērtēšanu
 konsultēt bankas darbiniekus par aktuālajiem atlases projektiem, iespējamo karjeras izaugsmi
 sadarboties ar personāla atlases kompānijām tiešās meklēšanas pakalpojumu izmantošanā
 piedalīties bankas darbinieku karjeras izaugsmes plānošanā
 sekot aktualitātēm personāla atlases un novērtēšanas jomā

Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām:
 vismaz 3 gadu pieredzi personāla atlasē, vēlams bankas darbinieku atlasē
 teicamas prasmes darba interviju vadīšanā un kandidātu kompetenču novērtēšanā
 ļoti augstas darba spējas, izcilas saskarsmes iemaņas un vēlmi palīdzēt citiem
 spēju strādāt patstāvīgi un uzņemties atbildību
 prasmi argumentēt un paust savu viedokli
 latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas
 labas iemaņas darbā ar datoru
 augstāko izglītību finansēs, biznesa vadībā vai organizāciju psiholoģijā

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
 interesantu un atbildīgu darbu
 profesionālās izaugsmes iespējas
 iespēju strādāt vienā no lielākajām finanšu kompānijām Baltijā
 konkurētspējīgu atalgojumu

Cita informācija

Jūsu CV un pieteikuma vēstule tiek gaidīti līdz š.g. 15.martam.
Adrese: AS “Parex banka”, Personāla attīstības daļa, Brīvības iela 148A, Rīga LV-1012, e-pasts: cv@parex.lv ar norādi “Vadošais/-ā personāla atlases speciālists”.

Darba sludinājuma numurs
#38767