Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Vadošoais elektroietaišu inženieris

CV MARKET klients
Ventspils

Darba apraksts

Galvenie pienākumi:
* elektroietaišu projektēšanas, uzstādīšanas organizēšana un uzraudzība

Prasības kandidātiem

Prasības:
*augstākā izglītība inženierzinātnēs elektrotehnikas jomā;
* pieredze eletrotīklu un eletroietaišu ekspluatācijā;
*labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
*iemaņas darbā ar datoru.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
*interesantu un atbildīgu darbu;
*konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas;
*karjeras iespējas

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstules lūdzam sūtīt līdz 31.07.2006.
Adrese: Dzintaru iela 66, Ventspils, LV3600
Tālrunis uzziņām: 3663195. Fakss 3680105
E-pasts: office@ventamonjaks.lv

Darba sludinājuma numurs
#13796

Atrašanās vieta:
Ventspils
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 31. jūlijs
Ievadīts:
2006. gada 19. jūlijs

Akciju sabiedrība "Ventamonjaks" ir uzņēmums Ventspils brīvostā, kas nodarbojas ar amonjaka pārkraušanu un sniedz naftas un šķidro ķīmisko produktu uzglabāšanas un pārkraušanas pakalpojumus.

Skatīt visu