Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

VAIRUMTIRDZNIECĪBAS MENEDŽERIS (TŪRISMA, SPORTA PRECES UN MAKŠĶERĒŠANAS PIEDERUMI) / МЕНЕДЖЕР ПО ОПТОВОЙ ТОРГОВЛЕ (ТОВАРЫ ДЛЯ ТУРИЗМА, СПОРТА И РЫБОЛОВНЫЕ ПРИНАДЛЕЖНОСТИ)

CV MARKET klients

Darba apraksts

Tev tiks uzticēts:

  • Preču vairumtirdzniecības pasūtījumu plānošana un sastādīšana
  • Sadarbība ar esošajiem klientiem un piegādātājiem
  • Jaunu klientu un ilgtermiņa sadarbības partneru piesaiste
  • Sadarbība ar sporta federācijām un komandām
  • Atskaišu sagatavošana

Тебе будет доверено:
  • Планирование и формирование оптовых заказов товаров для туризма и рыболовных принадлежностей
  • Сотрудничество с существующими клиентами и поставщиками
  • Привлечение новых клиентов и партнеров по долгосрочному сотрудничеству
  • Сотрудничество со спортивными федерациями и командами
  • Подготовка отчетности

Prasības kandidātiem

Vislabākos panākumus gūsi, ja Tev piemīt:

  • Vēlēšanās rezultatīvi un aktīvi strādāt vairumtirdzniecības jomā
  • Padziļinātas zināšanas un interese par tūrisma, sporta precēm un makšķerēšanas piederumiem
  • Analītiskā domāšana
  • Atbildības sajūta

Darbā Tev būs nepieciešams:
  • Vismaz 2 gadu sekmīga pieredze tūrisma preču un makšķerēšanas piederumu vairumtirdzniecībā vai iepirkumos (vēlama pieredze darbā ar lielveikalu tīkliem)
  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas, labas krievu valodas zināšanas
  • Teicamas datora lietošanas prasmes – Word, Excel
  • Iemaņas apstrādāt informāciju
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Наибольших успехов Ты добьешься, если Тебе присущи :
  • Желание результативно и активно работать в сфере оптовой торговли
  • Повышенный интерес и знания о товарах для туризма, спорта и рыбалки
  • Аналитический склад ума
  • Чувство ответственности

В работе Тебе понадобятся:
  • Не менее 2 лет успешного опыта работы в оптовой торговле товарами для туризма и рыболовными принадлежностями или в закупке этой группы товаров (приветствуется опыт работы с супермаркетами)
  • Отличные знания латышского и английского языка, хорошие знания русского языка
  • Отличные навыки работы на компьютере – Word, Excel
  • Умение работать с информацией
  • Водительское удостоверение – категории B

Uzņēmums piedāvā

Ja esi piemērots kandidāts, Tev piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu
  • Ar darba rezultātiem ietekmējamu atalgojumu
  • Lielisku kolēģu komandu

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai, Tev nepieciešams:
līdz š.g. 31.oktobrim savu CV ar atzīmi „Tūrisma preču vairumtirdzniecības menedžeris" atsūtīt uz e-pastu.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju

Если Ты – подходящий кандидат, мы предлагаем:
  • Интересную и динамичную работу
  • Оплату труда по результатам работы
  • Замечательную команду коллег

Для начала успешного сотрудничества необходимо:
До 31 октября отослать CV с пометкой „Менеджер по оптовой торговле товарами для туризма" на эл.адрес

Свяжемся с кандидатами, которых пригласим на рабочее собеседование.

Darba sludinājuma numurs
#151296

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 1. novembris
Ievadīts:
2014. gada 13. oktobris

Skatīt visu