Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Vairumtirdzniecības vadītājs profesionālās skaistumkopšanas produktiem

CV MARKET klients

Darba apraksts

* Darbs profesionālās skaistumkopšanas nozarē;
* Pasaulē atpazīstamāko profesionālās skaistumkopšanas preču zīmolu izplatīšana Baltijā;
* Prezentāciju organizēšana;
* Reklāmas kampaņu organizēšana.

Prasības kandidātiem

* Veiksmīga darba pieredze tirdzniecībā;
* Aktīvās pārdošanas un komunikācijas prasmes, spējas pārliecināt cilvēkus, vadīt pārrunas;
* Spēja patstāvīgi organizēt darbu;
* B kategorijas vadītāja apliecība;
* Ļoti labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
* Vēlamas angļu valodas zināšanas.

* Interesantu un atbildīgu darbu strauji augošā kosmētikas nozarē;
* Iespēju realizēt savu radošo potenciālu;
* Stabilu darbu un konkurētspējīgu atalgojumu;
* Karjeras iespējas.

Cita informācija

Lūdzam sūtīt CV un pieteikuma vēstuli uz e-pastu: darbs@inbox.lv līdz 17.08.2006.

Darba sludinājuma numurs
#14232

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 17. augusts
Ievadīts:
2006. gada 3. augusts

SIA „Galerija Baltik” ir viens no vadošajiem vairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kurš darbojas profesionālās kosmētikas un skaistumkopšanas salonu aprīkojuma nozarē.

Skatīt visu