Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Vajadzīgas (-i) D1/D KATEGORIJU AUTOVADITAJUS

CVMarket.lv klients
Lielbritānija

Darba apraksts

Aicinām pieteikties uz vakancēm aģentūra tīklu (vieta – North West (Burnley-Warrington area) vajadzīgas (-i) D1/D KATEGORIJU AUTOVADITAJUS
Darba pienākumi: : jaunu darbinieku satikšana lidostā, darbinieku piegāde uz noliktavu un to piegāde majas, un citi pienākumi saistīti ar ar mikroautobusu vadīšanu.
Izbraukšana Augustā,Septembrī un (satiek lidostā Manchester vai Liverpool).

Darba Līguma termiņš - patstāvīgs (bet ne mazāk 6 men.).

Prasības kandidātiem

- Strādīgums, izturība;
- darba pieredze no 1 gad.;
- angļu valodas zināšanas – (no 5 ar 10 ballu sistēmu); ;

- alga – 7,50 ang.marc./stundā par 45 stundas un virsstundas plus 8,00 ang.marc./stundā ;
- Dzīvošanas vieta tiks nodrošināta– 70angl.marc./ned.,(atņemama no darba algas);

Cita informācija

Cita informācija:
Tavi izdevumi: Mūsu aģentūras administratīvas izdevumi, kas saistīti ar darbiekārtošanas Lielbritānijā pakalpojuma sniegšanu - 85Ls! (Licence N75 nva.lv); biļete – 60-100Ls - Ryainair.com airBaltic.com; kabatas naudas - 250 Ls.

Vai tevi tas interesē?
Informācija pa tālruni: 28 244 225 Mihails / darba aģentūra – WorkinUK / vai sūti savu CV angļ. val. pēc elektroniskā pasta adreses - mihails@workinuk.lv (subject: ninibuse driver)

В сеть агентств (Великобритания – город North West (Burnley-Warrington area) приглашаются D1/D ВОДИТЕЛЬ .
Основные обязанности: встреча новых работников в аэропорту, доставка работников на работу и по домам, а также другие обязанности связанные с вождением микроавтобуса.

Постоянная работа (не меньше 6 месяцев). Выезд в август,сентябрь (встречают в аэропорту).

Работодатель предлагает:
- Зарплата - англ.фунт. в час 7,50 –за 45 часов; сверхурочные оплачиваются 8 англ.фунт. в час;
- Проживание предоставляется от 70 англ.фунт. в неделю (вычитается из зарплаты);

Требования к кандидатам:
- Трудолюбие, выносливость;
- Опыт работы – от 1 года;
- Знание английского (от 5 по 10 бальной системе);

Расходы на поездку:
Административные расходы нашего агентства, связанные с оказанием услуги по трудоустройству в Великобритании - 85Латов. (Лицензия No75 www.NVA.lv); Авиабилеты (от 70Латов Ryainair.com airBaltic.com); Карманные деньги - 250Латов;

Если тебя заинтересовала вакансия?
Пришли свою CV на англ.яз. по адресу электронной почты mihails@workinuk.lv (subject: minibuses driver) или звони за дополнительной информацией 28 244 225 Михаил / darba aģentūra – WorkinUK /

Darba sludinājuma numurs
#46597