2023-04-13 14:47:21

Vakance Slepenajam Pircējam – pārbaudes veicējam

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

International Service Check ® ir pazīstama starptautiska kompānija, kuras pamatā ir darbs ar klienta sniegtā servisa pakalpojumu pārbaudi izmantojot Slepenā Pircēja metodi. Pārbaudes pirkuma pamatmērķis - noteikt kompānijas servisa līmeni un pēc tam veikt apkalpošanas standartu korekcijas. ISC šobrīd meklē aktīvus, taktiskus un vērtēt-spējīgus cilvēkus Latvijā, kas būtu spējīgi noteikt un analizēt pakalpojumu kvalitāti dažādos tirdzniecības uzņēmumos: restorānos, apģērbu vai apavu veikalos, rotaslietu veikalos, utt.

Prasības kandidātiem

Vai Jums patīk iepirkties? Vai Jums ir spējas detalizēti uztvert un analizēt iegūto informāciju? Vai esat ieinteresēts vispārējā pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā? Vai ticat, ka Jūsu viedoklis ir svarīgs mūsu klientam?
Ja uz visiem šiem jautājumiem esat atbildējis ar Jā, mēs Jūs aicinam pievienoties simtiem tūkstošu slepeno pircēju visā pasaulē un kļūt par vienu no mums. Mēs Jūs lūgsim doties iepirkties, apkopot un izanalizēt iegūto pieredzi – kā arī atbilstoši samaksāsim par veikto darbu.

Slepenā pircēja galvenie uzdevumi:

1. Lai uzsāktu darbu ISC, katram kandidātam ir jāreģistrējas mūsu datu bāzē: www.internationalservicecheck.com (izvēloties: Contact -> Want to become a Service Checker?)

2. Laiku no laika Jūs saņemsiet e-pastus vai zvanus, kuri Jūs informēs par Jūsu pilsētā pieejamiem pārbaudes objektiem.

3. Pirms katras vizītes Jūs saņemsiet detalizētu instrukciju, kurā būs iekļauta informācija par to, kāds veikals Jums būs jāapmeklē, kam būs jāpievērš uzmanība veicot pārbaudi, utt. Parasti mēs pārbaudām tīrību un kārtību veikala iekšienē, kā arī veikala darbinieku atsaucību, draudzīgumu un vēlmi Jums palīdzēt. Sīkāka informācija vienmēr tiks izklāstīta telefoniski un būs atrodama pievienotajā instrukcijā. Lai Jūs varētu strādāt ar specifiskiem objektiem, mēs piedāvāsim iziet īpašus sertifikācijas testus.

4. Pēc vizītes beigām Jums būs jāapraksta vizītē notikušais atskaites veidā un jāatbild uz jautājumiem, kuri būs pieejami pēc atskaites pievienošanas sistēmai. Visi jautājumi būs pieejami arī Jūsu personīgajā Slepenā Pircēja kontā.

5. Samaksa par darbu tiks saskaņota pirms vizītes veikšanas. Apmaksas dokuments par katru vizīti vienmēr būs pieejams kopā ar pievienoto instrukciju kā atsevišķs dokuments. Pēc darba veikšanas, naudas pārskaitījums tiks veikts pāris nedēļu laikā. Ja koordinators būs piedāvājis doties veikt uzdevumu citā pilsētā, mēs Jums samaksāsim arī ceļošanas izdevumus.

Uzņēmums piedāvā

Jūs varat veikt vairāk par vienu vizīti mēnesī!

Ja pēc instrukcijas Jums būs jāiegādājas kāds produkts, mēs segsim izmaksas par šī produkta iegādi. Tādejādi, veicot testus Jums būs iespēja bez maksas paēst, apģērbties, utml.

Cita informācija

Ja vēlaties mums pievienoties, apmeklējiet www.internationalservicecheck.com (izvēloties: Contact -> Want to become a Service Checker?)