Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Vecākais/-ā pārdevējs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

* Aktīva komunikācija ar klientiem veikala tirdzniecības zālē;
* Nodrošināt klientiem profesionālu konsultāciju par veikala precēm;
* Klientu pirkumu apstrādāšana, darbs ar kases aparātu;
* Pieņemt preces un izlikt tirdzniecības zālē;
* Sekot preču atlikumiem, veikt preču pasūtījumus;
* Būt atbildīgam par veikala vizuālo tēlu.

Prasības kandidātiem

* Iepriekšēja pieredze pārdevēja - konsultanta amatā, vēlams līdzīgā nozarē;
* Komunikabla un aktīva personība ar augstu atbildības sajūtu;
* Labas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

* Apmācību par augstas kvalitātes bērnu precēm;
* Konkurētspējīgu atalgojumu un piemaksas atbilstoši rezultātiem;
* Jaukus kolēģus;
* Darba vietu - Rīgā, Mūkusalas 71 (Rīga Plaza).

Darba sludinājuma numurs
#190147

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 983 - 1193 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 27. decembris
Ievadīts:
2018. gada 28. novembris

Uzņēmums OU Fliis Trade ir dibināts 1999 gadā.
Rīgā, Viļņā, Tallinā un Tartu atverot bērnu preču veikalus.
BebiCentrs Minimood izplata tādus zīmolus, kā Mamas & Papas, Cybex, GoodBaby, Difrax, Elodie Deatails, Lego Wear, Joie, Mutsy u.c.
Mūsu mērķis ir piedāvāt klientiem kvalitatīvus produktus, kas atbilst visām jauno vecāku vajadzībām, kā arī zināšanas un konsultācijas, kuras veidojušās bērnu preču pārdošanā jau vairāk kā 10 gadus.

Skatīt visu