Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Vecākais/-ā pārdevējs/-a (t/p Alfa)

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 199651

Darba sludinājuma numurs

199651

CV MARKET klients Vecākais/-ā pārdevējs/-a (t/p Alfa)

Darba apraksts

Bērnu preču veikals NORDBABY, veikalam t/p Alfa meklē vecāko pārdevēju.

Daba pienākumi:

  • Veikt preču pasūtijumus, pieņemt preces un izlikt tirdzniecibas zālē.
  • Preču sortimenta pārzināšana, nodrošinot efektīvu un nepārtrauktu pārdošanas procesu.
  • Atbilstoša sortimenta izvēle, preču izvietošana un marķēšana.
  • Kampaņu organizēšana un realizēšana sadarbībā ar produktu vadītājiem.
  • Klientu problēmu izskatīšana un risināšana.
  • Klientu pirkumu apstrādāšana, darbs ar kases aparātu.
  • Pārdošanas plānu izpilde un analīze.
  • Pārdošanas komandas vadīšana, izglītošana un motivēšana.
  • Sadarbība ar interneta veikala vadītāju.
  • Laipna, sirsnīga, pozitīva un kvalitatīva klientu apkalpošana.

Prasības kandidātiem

Tev piemīt:

  • lepriekšēja pieredze, vēlams līdzīgā nozarē (1-2 gadi).
  • Pieredze kolektīva vadībā.
  • Ātra reakcija, lieliskas komunikācijas prasmes, labas datorprasmes, vēlme strādāt.
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbs modernā veikalā un starptautiskā uzņēmumā.
  • Motivējošu atalgojumu (900-1200 bruto).
  • Maiņu darba grafiku.
  • Apmācību un atbalstu no pirmās dienas

Kontakttālrunis: +371 2 6642241

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 12. oktobris
Ievadīts:
2019. gada 13. septembris
Bruto alga:
900 - 1200 €/mēn

Uzņēmums OU Fliis Trade ir dibināts 1999 gadā.
Rīgā, Viļņā, Tallinā un Tartu atverot bērnu preču veikalus.
BebiCentrs Minimood izplata tādus zīmolus, kā Mamas & Papas, Cybex, GoodBaby, Difrax, Elodie Deatails, Lego Wear, Joie, Mutsy u.c.
Mūsu mērķis ir piedāvāt klientiem kvalitatīvus produktus, kas atbilst visām jauno vecāku vajadzībām, kā arī zināšanas un konsultācijas, kuras veidojušās bērnu preču pārdošanā jau vairāk kā 10 gadus.