Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Vecākais administrators

CV MARKET klients
Jūrmala

Darba apraksts

* vadīt, kontrolēt un koordinēt viesu uzņemšanas nodaļas darbu
* koordinēt nodaļas sadarbību ar citiem departamentiem
* novērst konfliktsituācijas un izskatīt klientu sūdzības
* kontrolēt un vadīt lielu grupu iebraukumus / izbraukumus
* nepieciešamības gadījumā citu administratora pienākumu pildīšana

Prasības kandidātiem

* labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas
* pieredze viesnīcas administratora amatā vismaz 1 gads
* labas komunikācijas spējas
* prasme strādā komandā
* spēja strādāt stresa situācijās
* pozitīva attieksme pret darbu un kolēģiem

Uzņēmums piedāvā

* sociālās garantijas
* darbu stabilā uzņēmumā
* lieliskas izaugsmes iespējas
* konkurētspējīgu atalgojumu

Cita informācija

CV un motivētas pieteikuma vēstules sūtīt uz e-pastu: kristinee@hoteljurmala.com

Darba sludinājuma numurs
#41265

Atrašanās vieta:
Jūrmala
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 8. maijs
Ievadīts:
2008. gada 8. aprīlis

Esam viena no lielākajām SPA vienīcām Baltijā, piedāvājam savā kompleksā atpūsties vienā no 190 mūsdienīgi iekārtotiem numuriem; relaksēties saunu un baseinu centrā; izbaudīt vairāk kā 40 dažādas masāžas un ūdens procedūras; izbaudīt dažādas skaistumkopšanas procedūras; rīkot banketus, viesības, konferences un citus pasākumus. Hotel Jūrmala SPA strādā vairāk kā 250 cilvēku, vienmēr esam atvērti jaunām idejām un cilvēkiem

Skatīt visu