Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Vecākais darba aizsardzības speciālists/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Aicinām pievienoties kolektīvam vecāko darba aizsardzības speciālistu.

Prasības kandidātiem

  • Augstāka izglītība.

  • Vecākā darba aizsardzības speciālista kvalifikācija.

  • Vēlama kvalifikācija ugunsdrošībā (vismaz 20 stundas).

  • Labas datorprasmes.

  • Ļoti labas komunikācijas prasmes.

  • B kategorijas vadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu stabilā, strauji augošā uzņēmumā.
  • Labus darba apstākļus un draudzīgu, izpalīdzīgu kolektīvu.
  • Stabilu, labu atalgojumu un visas sociālās garantijas.
  • Atalgojums no EUR 800-1500.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#201697

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Alga: 800 - 1500 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 13. decembris
Ievadīts:
2019. gada 14. novembris

SIA „D Drošība” ir sertificēta, kompetenta institūcija Darba aizsardzības jautājumos.

Uzņēmumiem un valsts institūcijām piedāvājam iztrādāt un uzturēt darba aizsardzības sistēmu jebkurā darbības veidā. Mūsu speciālisti izstrādās darba aizsardzības sistēmu, kas atbildīs visām normatīvo aktu prasībām, kā arī nodrošinās Jūsu darbiniekiem drošus un nekaitīgus darba apstākļus.

Esam sertificējuši savu kvalitātes vadības sistēmu atbilstoši starptautiskā standarta ISO 9001:2015 prasībām.

Skatīt visu