2023-04-13 14:47:21

Vecākais Dynamics AX programmētājs

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

• Nodrošināt Dynamic Ax 2012 sistēmas integrēšanu, uzturēšanu un ieviešanu;
• Vadošā loma izstrādes procesos (mentorēt komandas biedrus);
• Vadīt un organizēt savu un komandas darbu saskaņā ar projekta plānu, uzdevumiem un mērķiem; spēt izvērtēt un nodalīt prioritātes;
• Analizēt un veicināt darba procesu, kvalitāti, optimizēt resursu izlietošanu.
• Komunikācija ar starptautiskiem sadarbības partneriem, komandējumi ārpus Latvijas.
• Sekot līdzi jaunākajām tendencēm IT jomā.

Prasības kandidātiem

• Vismaz 5 gadu pieredze programmēšanā ar Dynamics AX;
• Vismaz 5 gadu pieredze programmējot ar X++ un AOT;
• Vēlama 2 gadu pieredze darbā ar Dynamic AX 2012, vai padziļinātas zināšanas ar Dynamic AX 2012;
• Pieredze ar Microsoft SQL Server SSRS un SSAS un AX 2012;
• Labas angļu valodas zināšanas (mutiski un rakstiski);
• Labas krievu valodas zināšanas (mutiski);
• Prasme vadīt komandu un organizēt tās darbu;
• Prasme patstāvīgi spēt izvērtēt darba procesu un projekta izpildi, pieņemt atbilstošus lēmumus.

Vēlamās prasības:
• Augstākā izglītība datorzinātnēs;
• Pieredze darbā ar C++, C#, VB.NET, Java vai .NET framework.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
• Dinamisku un aizraujošu darbu strauji augošā IT uzņēmumā;
• Iespēju strādāt ar savas nozares profesionāļiem vietējā un starptautiskā līmenī;
• Iespēja attīstīt un pilnveidot savas profesionālās zināšanas un praktiskās iemaņas;
• Pieeju jaunākajām tehnoloģijām;
• Iespējas strādāt un arī atpūsties kopā ar draudzīgiem un atsaucīgiem kolēģiem;
• Labi darba apstākļi, „A” klases ofisā ar terasi;
• Atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas.

CV un motivācijas vēstuli ar norādi „DynamicAX”lūdzam sūtīt uz norādīto e-pasta adresi.
NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem.