Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Vecākais E-mārketinga menedžeris/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Mēs tev uzticēsim:

  • E-Mārketinga stratēģijas izstrādi;
  • Mārketinga budžeta plānošanu un izpildes kontroli;
  • Produktu virzīšanas aktivitāšu vadīšanu;
  • Mārketinga projektu koordinēšanu;
  • E-Mārketinga projektu aktivitāšu efektivitātes analīzi;
  • Tirgus un mērķauditorijas regulāru izpēti.

Мы тебе доверим:
  • Разработку и реализацию интернет-маркетинговой стратегии;
  • Планирование и контроль исполнения маркетингового бюджета;
  • Управление активностями по продвижению продуктов;
  • Координирование маркетинговых проектов;
  • Анализ эффективности Е-маркетинговых проектов;
  • Проведение регулярного анализа рынка и ЦА.

Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām:

  • Vismaz 2 gadu darba pieredze e-mārketingā (komunikācija digitālajos kanālos, efektivitātes analīze);
  • Spēju veikt reklāmas aktivitāšu efektivitātes analīzi;
  • Vēlmi pierādīt savas profesionālās spējas, nodrošinot veiksmīga produkta virzīšanas sistēmas izstrādi starptautiskajā arēnā;
  • Teicamas angļu un krievu valodas zināšanas;
  • Pieredze produktu virzīšanā eksporta tirgū tiks uzskatīta par priekšrocību.

От тебя мы ожидаем:
  • Как минимум 2 года опыта работы в интернет-маркетинге (коммуникация в дигитальных каналах, анализ эффективности);
  • Способность проводить анализ эффективности рекламных активностей;
  • Желание и готовность доказать свои профессиональные способности, обеспечив разработку системы продвижения успешного продукта на международной арене;
  • Отличные знания английского и русского языков;
  • Опыт продвижения продуктов на зарубежных рынках будет считаться преимуществом.

Uzņēmums piedāvā

Pievienojotiesmums, iegūsi:

  • Aizraujošu, panākumiem bagātu darbu, draudzīgā kolektīvā, augošā, starptautiskā uzņēmumā;
  • Profesionālās attīstības un lieliskas karjeras izaugsmes iespējas;
  • Regulāras apmācības;
  • Solīdu atalgojumu, sociālas garantijas un motivējošu bonusu sistēmu.
Pievienojies Advaita International komandai, sūtot CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu laura.kalnina(at)imarketings.lv līdz 14.06.2014.

Присоединяйся к нам. Мы гарантируем:
  • Интересную работу в дружном коллективе в международной компании;
  • Профессиональное развитие и отличные возможности карьерного роста;
  • Регулярные обучения;
  • Солидную зарплату, социальные гарантии и мотивирующую систему бонусов.
Присоединяйся к команде Advaita International. Отправь CV и мотивационное письмо на эл.почту laura.kalnina(at)imarketings.lv до14.06.2014.

Darba sludinājuma numurs
#147603

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 14. jūnijs
Ievadīts:
2014. gada 14. maijs

iMarketings.lv klients - starptautisks uzņēmums Advaita International, kas realizē savu produkciju Latvijas, Krievijas, Lielbritānijas, Francijas, Itālijas un Vācijas tirgū. Uzņēmums ražo un pārdod ekoloģiski tīrus produktus, kas palīdz cilvēkiem rūpēties par savu veselību, ķermeni un labu garu. Sakarā ar darbības paplašināšanu starptautiskos tirgos, Advaita International aicina pievienoties uzņēmuma draudzīgajam kolektīvam:

Клиент iMarketings.lv - международная компания Advaita International реализует продукцию на рынках Латвии, России, Великобритании, Франции и Германии. Компания производит и продает экологически чистые продукты, которые помогают людям заботиться о своем физическом и душевном здоровье. В связи с развитием и расширением деятельности на международном рынке, Advaita International приглашает присоединиться к своему дружному коллективу:

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!