Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Vecākais inspektors

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

- Aprēķināt darbinieku darba samaksu;
- Aprēķināt un ieturēt LR likumdošanā paredzētos nodokļus no darbinieku samaksas un ieturēt no darbinieku darba samaksas pēc tiesu izpildrakstiem;
- reģistrēt, uzskaitīt un aizpildīt algas nodokļu grāmatiņas;
sagatavot un noteiktajos termņos iesniegt VID atskaites par aprēķinātajiem un pārskaitītajiem nodokļiem;
- sagatavot dažādus pārskatus kompetences ietvaros u.c.

Prasības kandidātiem

Amata pretendentam/-ei izvirzītās prasības:
- pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība komerczinības un administrēšanas jomā, sociālās un cilvēkrīcības zinātnes jomā, matemātikas un statistikas jomā, inženierzinātnes un tehnoloģijas jomā;
- amata pienākumu pildīšanai vēlama profesionālā pieredze grāmatvedībā trīs gadi;
- vēlamas labas krievu valodas zināšanas un angļu valodas prasme (vismaz B1 līmenī);
- prasme strādāt ar datorprogrammām (Word, Excel, Windows, Internet, Grāmatvedības uzskaites programmas).

Piedāvājam izaugsmes iespējas, likumdošanā noteiktās sociālās garantijas, konkurēt spējīgu atalgojumu.

Cita informācija

Kandidātiem pieteikumus un CV sūtīt uz elektroniskā pasta adresi aira.berzina@rs.gov.lv vai iesniegt personīgi VRS Rīgas pārvaldes Personāla vadības dienestā, Rīgā, Eksporta ielā 15, līdz š.g.14.martam.

Darba sludinājuma numurs
#39630