Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Vecākais kredītrisku auditors/e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Mēs uzticētu tev:
 sadarboties ar auditējamo objektu vadību, grāmatvedību un revīzijas dienestu
 pieprasīt visa veida iekšējo un ārējo informāciju veicamo darbu programmas sastādīšanai, informācijas analīzei un revīzijas veikšanai
 sastādīt dokumentus (revīzijas vēstules, veicamo darbu programmas, trūkumu novēršanas plānus u.c.)
 pastāvīgi uzturēt un aktualizēt revīzijas datu bāzes
 pārbaudīt un caurskatīt jaunāko auditoru darbu, apmācīt jaunos kolēģus
 novērtēt bankas un meitas sabiedrību uzņēmumu darbību saskaņā ar LR likumdošanu, standartiem, regulējošo institūciju norādījumiem un noteikumiem, bankas iekšējiem reglamentiem un pasaules labāko praksi

Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām:
 augstākā izglītība ekonomikā vai jurisprudencē
 2+gadu darba pieredze finanšu nozarē, kredītportfeļa administrēšanā un analīzē, iestāžu iekšējā audita jomā
 spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, kā arī vadīt nelielu komandu
 kreativitāte un konsultanta domāšanas ievirze
 starptautiskie profesionālie sertifikāti (CIA, ACCA u.c.), tad tā būs priekšrocība
 labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas
 iespēja doties īslaicīgos komandējumos

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
 paaugstināt savu auditora profesionālo kvalifikāciju dažādās jomās Parex grupā
 strādāt draudzīgā, motivējošā un atsaucīgā vidē
 saņemt konkurētspējīgu atalgojumu un motivējošo programmu

Cita informācija

Gaidām Jūsu CV un motivācijas vēstuli līdz š.g. 15. aprīlim.
ar norādi “Vecākais kredītrisku auditors/e”
Adrese: Brīvības iela 148a, Rīga, LV-1012 vai e-pasts: cv@parex.lv

Darba sludinājuma numurs
#41135

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 15. aprīlis
Ievadīts:
2008. gada 4. aprīlis

Skatīt visu