2023-04-13 14:47:21

VECĀKAIS .NET PROGRAMMĒTĀJS MODERNIEM WEB PROJEKTIEM

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Projektēt atsevišķas programmatūras komponentes uz .NET platformas;
Programmēt un izpildīt ar programmēšanu saistītus darbus;
Nodrošināt tehnisko atbalstu programmatūras ieviešanas procesos;
Veikt tehniskās un sistēmas lietošanas dokumentācijas izstrādi;
Veikt programmatūras uzturēšanas darbus.

Prasības kandidātiem

Bakalaura grāds datorzinātņu jomā;
Programmētāja darba pieredze vismaz 3 gadi ar web frontend tehnoloģijām (WebForms un/vai MVC + HTML, CSS, jQuery);
Nepieciešama praktiska pieredze ar MS SQL;
Izpratne par programmatūras izstrādes un ieviešanas procesiem, OOP un SOA paradigmu;
Labas latviešu valodas vai krievu valodas zināšanas;
Mērķtiecība, precizitāte un atbildība par darba rezultātu;
Spēja analītiski apstrādāt informāciju un mērķtiecīgi to izmantot;
Spēja izvērtēt darba prioritātes un plānot darba uzdevumus;
Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus savas kompetences robežās;
Labas komunikācijas spējas, prasme strādāt komandā.
Vēlamās prasības:
Labas angļu valodas zināšanas;
.NET, Java vai PHP programmētāja darba pieredze vismaz 4 gadi;
Pieredze kādā no .NET CMS sistēmām un front-end bāzētiem framework;
Praktiska pieredze ar Oracle datubāzēm.

Uzņēmums piedāvā

Darbu modernā un perspektīvā uzņēmumā;
Profesionalitātei un spējām atbilstošu atalgojumu;
Kvalifikācijas celšanas un profesionālās sertifikācijas iespējas;
Sociālās garantijas;
Veselības apdrošināšanu;
Labus darba apstākļus mūsdienīgā birojā Rīgas centrā;
Draudzīgu, radošu kolektīvu un interesantus ārpusdarba pasākumus.

CV sūtīt ar norādi „IT/05/2014”