Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Vecākais pardevējs

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Darbs ar klientiem!!!!!! Veikala preču izvietošana un pārzināšana. Tirdzniecības zāles un skatlogu noformēšana. Darbs ar pārdevēju-konsultantu darba pienākumu un grafiku ievērošanu.

Prasības kandidātiem

°vispārējā vidējā izglītība (kā minimums)
°augsta atbildības sajūta
°komunikablitāte
°iniciatīvs
°pastiprināta interesi par modi un tās jaunākajām tendencēm
°godīgums
°labas latviešu un krievu valodas zināšanas (kā "pluss" kandidatam ir angļu val.pamati)
°prasme darbā ar datoru

Uzņēmums piedāvā

sakarā ar paplašināšanos piedāvājam-
°konkurētspējīgu atalgojumu
°izaugsmes iespējas
°interesantu un dinamisku darbu
°darbs jaunizveidotā komandā

Darba sludinājuma numurs
#26391