You've found an archived job ad

It's time to move on. There are new & better jobs waiting for you!

View new job ads
Joboffer number #1250544
Remote recruitment

Vecākais personāla atlases speciālists

CV Market client
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē
Job ad expired!

Attālināta intervija

Vecākais personāla atlases speciālists/-e

Job Description

No Tevis sagaidām:

  • Pieredzi personāla atlases jomā
  • Lieliskas plānošanas un organizēšanas prasmes
  • Iniciatīvu, idejas un ātru reakciju
  • Izcilu komunikāciju un apburošu smaidu
  • Prasmi strādāt patstāvīgi un komandā
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodu zināšanas

Requirements

Company offers

Mēs Tev piedāvājam:

  • Iegūt lielisku pieredzi un attīstīt savas prasmes strauji augošā uzņēmumu grupā
  • Iespēju strādāt kopā ar zinošiem un spēcīgiem komandas biedriem
  • APOLLO Group darbinieku lojalitātes programmu
  • Karjeras izaugsmes iespējas

Darba apraksts

  • Nodrošināt atbilstošu un pozitīvu kandidātu atsaucību.
  • Būt par starpnieku un kandidātiem un struktūrvienību vadītājiem.
  • Aktīvi stāstīt un analītiski domāt.
  • Iepazīstināt talantīgus kandidātus ar aizraujošu darba vietu.

Prasības kandidātiem

  • Pieredzi personāla atlases jomā.
  • Lieliskas plānošanas un organizēšanas prasmes.
  • Iniciatīvu, idejas un ātru reakciju.
  • Izcilu komunikāciju un apburošu smaidu.
  • Prasmi strādāt patstāvīgi un komandā.
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodu zināšanas.

  • Iegūt lielisku pieredzi un attīstīt savas prasmes strauji augošā uzņēmumu grupā.
  • Iespēju strādāt kopā ar zinošiem un spēcīgiem komandas biedriem.
  • APOLLO Group darbinieku lojalitātes programmu.
  • Karjeras izaugsmes iespējas.

Darba sludinājuma numurs
#1250544

Job details

Location:
Rīga
Job type:
full-time
Additional info:
employee
Salary: 1600 - 1700 €/m Before tax
Expiration date:
18 February 2022
Published:
19 January 2022

View More

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1600 - 1700 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2022. gada 18. februāris
Ievadīts:
2022. gada 19. janvāris