Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Vecākais zāļu reģistrācijas speciālists/-e (Zāļu aprakstu un zāļu lietošanas intrukciju izstrāde)

CV MARKET klients

Darba apraksts

Darba pienākumi

  • Izstrādāt reģistrācijas, pārreģistrācijas vai izmaiņu procesa veikšanai nepieciešamās zāļu lietošanas instrukcijas un zāļu aprakstus atbilstoši attiecīgās valsts zāļu reģistrācijas likumdošanas prasībām.
  • Veikt labojumus zāļu lietošanas instrukcijās un zāļu aprakstos pēc zāļu reģistrējošo institūciju ekspertu aizrādījumiem.
  • Tulkot zāļu lietošanas instrukcijas un zāļu aprakstus no latviešu uz angļu un krievu valodu vai otrādi.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība medicīnā vai farmācijā.
  • Teicamas latviešu, angļu un krievu valodu prasmes.
  • Nepieciešamas zināšanas un pieredze darbā ar lietošanas instrukciju un zāļu aprakstu izstrādi.
  • Prasme labi strādāt ar MS Office programmām (Word, Excel).
  • Vēlama pieredze darbā ar ekspertu ziņojumiem un klīnisko ziņojumu datu analīzi.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Konkurētspējīgs atalgojums.
  • Veselības apdrošināšanu un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.
  • Profesionālās pilnveides un apmācības iespējas.
  • Dotētās pusdienas, darbinieku autobusu.
  • Iespēju izmantot uzņēmuma sporta kompleksu.

Darba sludinājuma numurs
#134373

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 31. janvāris
Ievadīts:
2013. gada 8. janvāris

AS „Grindeks” - vadošais farmācijas uzņēmums Baltijas valstīs, kas nodarbojas ar zāļu un aktīvo farmaceitisko vielu pētniecību, izstrādi, ražošanu un pārdošanu.

Skatīt visu