Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Veikala darbinieki

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Mēs piedāvājam saviem pircējiem skaistas un noderīgas lietas, kuras spilgti atklāj dažādās vietas, kultūras, dzīves stilus, no kuriem tās nākušas. Mums nav lielāka gandarījuma kā pārsteigt savus pircējus ar kaut ko īpašu un unikālu. Mūsu preces uzrunā ar tuvāku un tālāku zemju un kultūru krāsām, faktūrām, musturiem. Un visā šajā dažādībā mēs esam gatavi palīdzēt ikvienam atrast to, kas patīk tieši viņam, kas tieši viņa dzīves videi piešķirs jaunu noskaņu vai akcentu.

Darba pienākumi
-klientu konsultēšana
-preču izvietošana

Prasības kandidātiem

-māka uzrunāt un saprasties ar cilvēkiem; pārējo iemācīsim.

Uzņēmums piedāvā

-interesantu pieredzi
-labu atalgojumu (no 2Ls "uz rokas" par stundu)
-skaistu darba vietu

Darba sludinājuma numurs
#34038