https://www.cvmarket.lv/8214

Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Veikala maiņu vadītājs/-a jēkabpilī

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba sludinājuma numurs 8214

Darba sludinājuma numurs

8214

Darba apraksts

Sakarā ar jauna Supernetto veikala atvēršanu Jēkabpilī, aicinam darbā veikala maiņu vadītājus/-as, kura galvenie darba pienākumi ir organizēt un vadīt ikdienas darbu savā maiņā. Vadīt un motivēt padotos, kontrolēt preču un naudas plūsmu, risināt ikdienas problēmsituācijas.


Prasības kandidātiem

Mēs gaidām darbinieku/-ci, ar pieredzi tirdzniecības vai apkalpošanas vadīšanā, ar augstām darba spējām un atbildības sajūtu. Jums ir vidējā, vidējā speciālā vai augstākā izglītība, latviešu un krievu valodas zināšanas, labas datorprasmes. Augstu vērtējam Jūsu godīgumu un lojalitāti. Jums ir pozitīva attieksme un vēlme strādāt komandā.


Uzņēmums piedāvā

Dinamisku darbu augošā starptautiskā uzņēmumā
Izaugsmes iespējas
Profesionālo mācību iespējas
Darbu draudzīgā kolektīvā
Stabilitāti un sociālās garantijasCita informācija

Pieteikuma vēstules un CV, norādot amatu, lūdzam sūtīt uz adresi : SIA RIMI Latvia, A.Deglava ielā 161, Rīgā, LV-1021; e-pasts: personals@rimibaltic.com; fakss: 7045545 vai aizpildīt pieteikuma Anketu veikalā. Jautājumu gadījumā zvaniet: 7045456, 7045456. Paldies par atsaucību!


Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Jēkabpils
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 22. jūlijs
Ievadīts:
2005. gada 22. jūnijs

CV MARKET KLIENTS

RIMI Baltic ir viens no lielākajiem pārtikas un ātrās aprites preču mazumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijā, kas Latvijā darbojas ar klientu iecienītiem veikalu tīkliem - RIMI lielveikaliem, RIMI hipermārketiem un Supernetto zemo cenu veikaliem.