2023-04-13 14:47:21

Veikala vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
No 750 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Veikals "Burka" ir Latvijā pirmais beziepakojuma preču veikals, kas specializējas uz dabai draudzīgu un daudzreiz lietojamu alternatīvu sadzīves preču un nefasētu pārtikas preču tirdzniecību. Uzņēmums ir uzsācis tirdzniecību interneta vidē un plāno paplašināties, tāpēc aicina darbā jaunu kolēģi.

Meklējam saimniecisku un atbildīgu veikala vadītāju.

Darba pienākumi:

  • veikala nepārtraukta darba nodrošināšana;
  • preču uzskaite, pieņemšanas un glabāšanas procesu organizēšana un kontrole;
  • preču marķēšanas nodrošināšana atbilstoši likumdošanas prasībām un uzņēmuma standartiem;
  • klientu apkalpošanas procesu nodrošināšana;
  • darbs ar personālu;
  • atskaišu sagatavošana;
  • priekšlikumu izstrāde darba procesu un rezultātu uzlabošanai.

Prasības kandidātiem

  • darba pieredze jebkādā amatā ne mazāk par 5 gadiem;
  • vēlama augstākā izglītība;
  • labas datorprasmes, teicamas MS Office zināšanas;
  • sistemātisks domāšanas veids, labi attīstīta loģiskā domāšana;
  • augsta atbildības sajūta, punktualitāte, godprātība;
  • vēlme mācīties un pilnveidot savas zināšanas;
  • spējas risināt problēmsituācijas un vadīt komandas darbu;
  • interese par vides aizsardzības jautājumiem, ekoloģiskā domāšana.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • vadīt Latvijā pirmo beziepakojuma preču veikalu;
  • strādāt interesantu darbu jaunā, bet strauji augošā un uz attīstību vērstā ilgstpējīgi domājošā uzņēmumā ar jauku kolektīvu;
  • iespēju mācīties - profesionālās attīstības un sevis pilnveidošanas iespējas;
  • iespēju iegādāties preces ar darbinieku atlaidēm;
  • pārbaudes laikā 750 EUR bruto, pēc pārbaudes laika algas paaugstinājums un papildus bonusi.

Gaidīsim CV līdz 1. maijam.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".